ZGK ELEKTRİK

HAKKIMIZDA

ZGK

İnşaat

Elektrik

ZGK İnşaat Elektrik Taahhüt Gıda Madencilik Petrol İthalat İhracat Sanayi Ticaret Limited Şirketi (ZGK Elektrik) kurulduğu günden bugüne kadar artan bir ivme ile büyüyerek iştigal konusu olan inşaat ve enerji sektöründe Türkiye’nin önder ve örnek firmalarından biri olmayı hedeflemiştir.

2015 yılında faaliyete başlamış olup, yenilikçi ve girişimci yapımızla iş sahalarımızı geliştirmek ve ülkemize hizmet yolunda elimizden gelenin en iyisini yapmak arzusundayız. Müşteri memnuniyeti, firma güvenilirliği, yenilikçilik ve girişimcilik değerlerini ön planda tutarak, şehir şebekeleri tesisleri, dağıtım, bakım, onarım faaliyetlerini aktif bir şekilde sürdürmekteyiz. Yer aldığı projelerde uluslararası standartlara bağlı kalarak, profesyonel bir kadro ve prensipli bir çalışma sistemi ile son kullanıcının güvenliğini her şeyden önde tutan ZGK Elektrik; çoğunluğu yapım ve küçük ek tesis (KET) işleri olmak üzere, ekipman temini, montajı ve devreye alınması, AC-DC şarj istasyonları inşaatı, maden sondajı gibi birçok farklı alanda başarılı projelerin altına imza atmıştır.

Referanslarımızda belirtildiği gibi çok sayıda önemli mühendislik, enerji ve endüstri tesisi projelerinde hizmet verilmiştir. Üstlenilen tüm bu projelerde uluslararası standartlarda taahhüt hizmeti sunarken çevre ve insan sağlığına karşı duyarlı politikalarımıza büyük önem verilmiştir.

“MİSYONUMUZ”
Ülkemizin Elektrik dağıtım sektöründeki öncü konumunu korumak ve sektörü yönlendiren en büyük şirketlerden biri olmak, Enerji dağıtım ve inşaat sektöründe ilkelerimizden ödün vermeden ilerlemeye devam etmek, Hizmet kalitemizi üst seviyeye yükselterek ve müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, ilişkilerimizi saygı, adalet, vicdan, dürüstlük temelleri üzerine kurmak ve yürütmek, Gücümüzü ve zamanı maksimum şekilde verimli kullanarak deneyimli kadro ve modern makine ve teçhizatlarla taahhütlerimizi belirtilen süre ve istenilen kalitede tamamlamak,
ZGK Elektrik
“VİZYONUMUZ”
Firma güvenilirliğini ve hizmet kalitesini ön planda tutarak, enerjinin dağıtımı, iletimi, tüketimi ve depolanması alanında sunmuş olduğumuz çözümler ile sektöre, çevreye ve Türkiye ekonomisine katkı ve fayda sağlamak.
ZGK Elektrik
“DEĞERLERİMİZ”

İnsana Saygı
Doğaya Saygı
Bütünlük
Müşteri ve Çalışan Memnuniyeti
Takım Çalışması
Şeffaflık
Girişimcilik
Rekabetçilik

ZGK Elektrik

Üretim faaliyetlerimiz, ISO 9001 Kalite Yönetim ve OHSAH 18001 Yönetim Sistemleri Standartlarına uygun şekilde sürdürülmektedir.